O nas

Witamy w

NASMEDICA

Centrum Medyczne Nasmedica powstało w wyniku przekształcenia Praktyki Lekarza Rodzinnego Barbary Kwiecińskiej-Nasher, która udzielała świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej od początku 1999 roku w ramach umowy z NFZ w zakresie lekarza i pielęgniarki rodzinnej. Usługi w zakresach objętych umową są dla korzystających ze świadczeń bezpłatne. Od 16 lutego 2015 świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej udzielane są w nowym budynku przy ul. Poselskiej 68.

Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia.

Jim Rohn

Umów się

na wizytę

Lub skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę u specjalisty.

W Centrum Medycznym Nasmedica pacjenci mogą skorzystać z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, umówić się na wizytę w poradni specjalistycznej, a także zdecydować się na fizjoterapię w warunkach ambulatoryjnych lub domowych.

Poradnia lekarza rodzinnego

W ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia pacjentom posiadającym aktywną deklarację do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej przysługują bezpłatne świadczenia w zakresie kompetencji lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej. Obemują one między innymi:

Specjaliści w Nasmedica

W Nasmedica zapewniamy opiekę medyczną zarówno pacjentom potrzebującym nagłej pomocy np. po wypadku, jak i cierpiącym z powodu chorób przewlekłych. Nasza oferta obejmuje dostęp do wielu specjalistów i następujących poradni:

Oferowane świadczenia są świadczeniami odpłatnymi

Fizjoterapia w Nasmedica

W naszym Centrum Medycznym świadczymy usługi fizjoterapii w ramach umowy z NFZ lub prywatnie. Oferujemy między innymi rehabilitację:

Serdecznie zachęcamy do umówienia się na wizytę.

Współpraca